Контент - це інформація яку містить в собі сайт: текст, графіка, відео і тому подібні джерела інформації. Якщо у Вас досить багато контенту, то для початку слід розбити текст на певні статті обсягом від 1 тисячі символів. Бажано щоб статті не перевищували 10 тисяч символів. На сайті потрібно намагатися подавати інформацію в концентрованому вигляді, без будь-яких літературних вступів і відступів від теми. Завжди поважайте час відвідувача Вашого сайту! Після написання статті, їх необхідно розкидати за тематичними розділами. При наповненні сайту контентом не варто закидати в один розділ більше 10 статей. Так як таке наповнення сайту незручно як для користувача, так і для пошукових роботів.

Наповнення сайту унікальним контентом найкраще проводити поступово . Не слід закидати на сайт відразу всю підготовлену для нього інформацію. Наповнення унікальним контентом сайту потрібно проводити поступово, створюючи видимість живого ресурсу. Це не викличе зайвих підозр з боку пошукових систем. Це одне з найцінніших правил. Наповнення сайту контентом може відбуватися і в автоматичному режимі. Це знову-таки залежить від використовуваної системи.

При наповненні сайту статті слід розбивати на абзаци. Іноді не зайвим буде виділення в них жирним шрифтом деяких ключових слів або фраз , використання курсиву для підрозділів.

Унікальний текст - це оригінальний текст , який знаходитися тільки на вашому ресурсі і ніде більше.

Дуже важливо наповнювати сайт унікальним контентом, в першу чергу для того, щоб надати ексклюзивну і цікаву інформацію користувачеві, що потім відбитися на відвідуваності сайту, а отже і на заробіток. Також, до унікального контенту дуже лояльно ставляться пошукові системи, адже не дарма, SEOшікі (ті, хто просуває сайт в пошуковій системі) в першу чергу проводять внутрішні роботи над сайтом і тільки потім починають його розкрутку.

Наповнення сайту - це процес розвитку сайту шляхом регулярного додавання інформаційних матеріалів. Переважна більшість користувачів відвідують інтернет проекти для пошуку інформації з потрібних питань, товарам і послугам. У процесі створення сайтів важливо не тільки збільшувати обсяг матеріалів, але і підвищувати актуальність і значимість інформації для користувачів і пошукових систем.

Пошукові системи прагнуть ранжируют контент з метою надання доступу до найповнішої і цікавої інформації. Кожна зміна алгоритмів пошукових систем - це спроба зробити пошукову видачу найбільш відповідною запиту в обхід маніпуляціям оптимізаторів. Створюючи сайт у web-майстрів виникає серйозне завдання: як же швидко наповнювати сайт контентом а саме: найбільш якісно і з найменшими витратами.

Туристичні квести

Авторизація