Комплексне обслуговування сайтів

Створення сайту - це тільки перший крок для популяризації Вашого сайту, а також і Вашого бізнесу, яку представляють сайтом. Для збільшення інтересу відвідувачів до Вашого сайту необхідно щоб інформація на сайті постійно оновлювалася.

Чим частіше оновлюється інформація, тим частіше відвідувачі заходитимуть на Ваш сайт і у них з'явиться більше передумов для того, що б порекомендувати Ваш сайт своїм друзям і знайомим. Люди будуть відвідувати Ваш сайт знову і знову. І коли у людини з'явиться потреба в Ваші товари та послуги, то, само собою, він в першу чергу зайде на свій улюблений сайт. :)
Якщо у Вас немає можливості постійно оновлювати сайт (брак часу, відсутність джерел інформації, висока завантаженість співробітників), то ми ГОТОВІ ВЗЯТИ ВАШ САЙТ НА ПОСТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

У вартість обслуговування може бути включено:

  1. періодичне оновлення новинних розділів сайту;
  2. періодичний пошук новин на задану тематику;
  3. оновлення розділів сайту в залежності від цілей сайту і потреб Вашого бізнесу;
  4. технічна підтримка сайту (хостинг) і тд.

Вигоди, які Ви отримаєте від обслуговування нами Вашого сайту:

  1. економія на заробітній платі працівника, якому довелося б виконувати цю роботу - Вам не доведеться наймати додаткового співробітника для підтримки сайту і не доведеться змушувати займатися цим тож перевантажених менеджерів.
  2. своєчасність оновлення інформації на сайті - наш фахівець вчасно знайде необхідну інформацію і розмістить її на Вашому сайті.
  3. якість - оновлення інформації виконає висококваліфікований фахівець. Ви будете спокійні за належне оформлення сайту і якість розміщеної інформації.
  4. професіоналізм - комплексне обслуговування сайтів є одним з основних напрямків нашої професійної діяльності.
  5. Ваш душевний спокій - наше обслуговування дійсно комплексне.

Вартість обслуговування визначається індивідуально в залежності від періодичності оновлення інформації і планованих обсягів робіт.
Вартість обслуговування може складати від 80 грн. в місяць і включає в себе технічну підтримку (хостинг).

Довірте Ваш сайт професіоналам!

Туристичні квести

Авторизація