Пошукове просування сайту - комплекс заходів, спрямованих на залучення цільових відвідувачів з пошукових систем. На сьогоднішній день це один з найбільш вигідний видів реклами в Інтернеті. Велика частина реклами, як в Інтернеті, так і офлайнових засобах масової інформації, надає на аудиторію тиск. Інтернет-пошук унікальний, так як реклама та інформація надаються відповідно до запитів користувачів. Статистика показує: близько 70-80% відвідувачів, які зайшли на сайт, приходять на ресурс з пошукових систем Яндекс, Рамблер, Google та ін.

Для чого потрібно просування сайту?

Припустимо, що Ви зробили нову, унікальну продукцію, ну скажімо на приклад-електромобіль, який може працювати дві доби без підзарядки.

У Вас його ні хто не купить, поки Ви не розкажите про нього людям. Так само і сайт не приноситиме ні кокой прибутку, поки ні стане відомим в інтернеті.

Нас, один клієнт неодноразово запитував - «Коли мій сайт буде в інтернеті?».

Відповідаємо всім нинішнім і майбутнім нашим клієнтам:

Вас сайт знаходиться в інтернеті з моменту завантаження його на веб-сервер, а знайти Ви його не можете тому, що його немає ні в одній пошуковій системі, ні в одному каталозі і рейтингу .

Реєстрація Вашого сайту в пошукових системах, каталогах і рейтингах, розміщення інформації про нього на форумах і дошках оголошень - це і є основна мета просування сайту.
Просування сайту - це дуже трудомісткий і тривалий процес. Для того, що б люди дізналися про існування вашого сайту - необхідний цілий комплекс STO - послуг. У мережі інтернет близько мільярда сайтів, а може і більше. На один пошуковий запит відповідають десятки, а то і сотні тисяч сайтів. Потрібні час і копітка робота, щоб Ваш сайт виводився на перших сторінках пошукових запитів. У просуванні сайту є безліч нюансів, які можуть бути відомі тільки фахівцеві. Якісне просування сайту займає від одного до двох місяців.

Розкрутка сайту або просування: в чому різниця?

Між просуванням і розкручуванням різниці немає. Це свого роду синоніми. Просування - це професійна лексика, а розкрутка сайту звучить простіше і неформально. Але, два цих поняття несуть загальне смислове навантаження.

SEO Оптимізація сайту

Оптимізація сайту націлена, на поліпшення сайту в очах відвідувачів і пошукових систем. Але, в першу чергу оптимізація спрямована на пошукові системи (полягає в максимізації потоку цільових відвідувачів і релевантності сайту). І тільки в другу чергу, на відвідувачів, які знаходяться на сайті. Роль оптимізатора полягає в тому, що б спонукати відвідувача до прийняття певного рішення. SEO оптимізація сайту - є основним чинником в просуванні сайту.

Інтернет - динамічно змінює середу. Пошукові системи працюють циклічно від апдейта до апдейт, змінюють алгоритми своєї роботи, конкуренти змінюють стратегію просування, кожен день в мережі з'являються нові сайти, додаються нові сторінки і посилання на вже існуючих сайтах. Якщо не підтримувати ресурс, поступово він сповзе з першої сторінки пошукової видачі.

І пам'ятайте про головне - просування сайту не ставитися до набридливої реклами, яка відображається всім підряд. Людина сама знаходить те, що їй потрібно і потрапляє на Ваш сайт.

Просування сайту - це основа основ інтернет бізнесу!

Без неї Ви не заробите ні гроша, а час і гроші, витрачені на створення сайту будуть просто викинуті на вітер!

Тому - довіряйте просування Вашого сайту тільки фахівцам!

Туристичні квести

Авторизація