Основним видом діяльності Веб-студії "Олена" є створення, просування і обслуговування сайтів. У цій сфері бізнесу ми працюємо з квітня 2009 року. Сайт - це Ваш віртуальний офіс, обличчя Вашого бізнесу у всесвітній поутіне. Ось чому особливу увагу при розробці сайту ми приділяємо дизайну. Як говорить народна мудрість: "Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму". Від того, як буде виглядати Ваш офіс (сайт), залежать дев'яносто відсотків успіху Вашого бізнесу. Однак дуже часто власники сайтів забувають про це і не приділяють дизайну належної уваги. Подивіться наші роботи і переконайтеся в їх теперішньому якості!

Створення сайту - це трудомісткий процес взаємного творчості Виконавців та Замовників, в результаті якого повинні бути вирішені наступні технічні завдання:

  1. Створення індивідуального дизайну сайту, в стилі компанії-замовника;
  2. розробка зручної навігації сайту;
  3. розміщення текстової та графічної інформації Замовника на сторінках сайту відповідно до дизайну і структурою сайту;
  4. розміщення сайту в мережі Інтернет;

Виконання технічних завдань забезпечує досягнення наступних цілей:

  1. представлення повної інформації про фірму в мережі Інтернет;
  2. просування товарів і послуг компанії в мережі Інтернет;
  3. залучення нових клієнтів, зміцнення ділових відносин з уже існуючими;

Однак, прагнучи до досягнення цих цілей, не можна забувати, що сучасний сайт повинен відповідати деяким неписаними правилами сучасного Інтернету.

По-перше: сайт повинен бути цікавим для користувачів, тому ми завжди вітаємо розміщення тематичних статей, оглядів та іншої інформації, що відповідає тематиці і стилістиці сайту.

По-друге: розміщення інформації на сайті повинно відповідати інтересам відвідувача, відвідувач не повинен шукати потрібну йому інформацію з обмеженим доступом 1 хвилини. Говорячи простіше, навігація сайту повинна бути організована таким чином, щоб відвідувач з будь-якої точки сайту мав можливість без особливих зусиль знайти потрібні відомості, вільно переміщаючись по сайту, не відчуваючи себе втраченим в мегабайтах інформації.

По-третє: сайт повинен бути якомога більш "відкритий і зрозумілий" для пошукових систем - основних постачальників цільових, а значить і найбільш цінних зацікавлених відвідувачів .

Дуже важливим моментом, який впливає на вартість створення сайту є спектр і якість послуг, що надаються. Чудес на світі не буває! Створити сайт можна і за $ 50 з краденим, шаблонним дизайном або взагалі без дизайну, зверстаним в WYSIWYG-редакторі типу FrontPage. Такий сайт Замовник може створити і сам, наприклад, на популярних серверах Народ.ру або UCOZ . Ми починали свою роботу на безкоштовному сервісі «UCOZ» і якщо Ви уважно дивилися наші роботи, то напевно помітили, що перші наші сайти створені саме в цій системі. Однак, будь-який безкоштовний сервіс має два великих «мінуса»:

  1. Будь безкоштовний сервіс покриває свої витрати за рахунок нав'язування клієнтам своєї реклами, що в багатьох випадках згубно впливає на рейтинг сайту. Наприклад: Ви створили ігровий сайт для дітей, а оператор сервісу розмістив на ньому рекламу порно сайтів, так як реклама цих сайтів найприбутковіша.
  2. Жоден безкоштовний сервіс не надає повного доступу до всіх системних файлів Вашого сайту, що різко знижує його функціональність, так як Ви не маєте можливості встановити додаткові, необхідні на Ваш погляд розширення і повинні задовольнятися тим, що надає даний сервіс.

Але навіть платному сервісі є маса дрібниць, які відомі тільки справжньому фахівцю. Наприклад, вищезгаданий сайт за $ 50 швидше за все буде некоректно відображатися в різних браузерах, в різних дозволах екрану, можуть бути проблеми з індексуванням сторінок сайту, зручністю навігації, версткою і т.д. і т.п.

Одним словом серйозної компанії потрібен серйозний сайт. Сайт, який відвідувачі будуть з цікавістю переглядати, який легко можна буде оновлювати, як наслідок, такий сайт буде приносити прибуток.

На основі власного досвіду ми постійно вдосконалюємо методи і якість своєї роботи.

Сподіваємося, що ви залишитеся нею задоволені!

Ми будемо раді новим Замовникам і віримо: наші найцікавіші дизайни і самі зручні сайти ще попереду! Хтозна, можливо саме Ваш сайт стане найкрасивішим і найзручнішим за всю історію Рунета.

Туристичні квести

Авторизація