Веб-студія "Олена" є офіційним реєстратором доменних імен в українських доменних зонах, а також країн ближнього і далекого зарубіжжя.

  • Навіщо потрібен домен?

Кожен пристрій і кожен ресурс в мережі мають свою унікальну адресу для визначення його місця знаходження. IP-адреса, яку розуміють машини, складається з чотирьох відокремлених крапками блоків цифр (від 0 до 255). Для зручності застосування мережевих адрес, людьми використовуються доменні імена. Доменні імена мають свою структуру і рівні, а також поділяються по зонах. Для того щоб сайт був всесвітньо доступний, а доменне ім'я коректно порівнювати із потрібним IP-адресою - доменне ім'я потрібно зареєструвати, тобто, прописати його в конкретній зоні.

  • Реєстрація доменного імені через Веб-студію «Олена»

Для зручності наших клієнтів, всі доменні імена ми реєструємо на свої реєстраційні дані в копорації доменних імен України.

При цьому всі зареєстровані доменні імена переходять в повну власність їх реальних власників - наших клієнтів.

Ми реєструємо доменні імена тільки клієнтам, які замовляють розробку сайту

Вартість реєстрації доменного імені входить у вартість розробки сайту.

  • Переклад доменного імені під управління Веб-студії "Олена"

Якщо Ви зареєстрували доменне ім'я не з нашою допомогою, але бажаєте, щоб ми надавали для вас послугу з розміщення і підтримки сайту, то Вам необхідно вчинити один із таких способів.
Важливо: незалежно від обраного способу все права на домен зберігаються за справжнім власником, тобто за вами.

    1. Якщо доменне ім'я зареєстровано в іншій організації, то ми пропонуємо Вам звернутися до технічних фахівців організації, що делегує і повідомити їм такі DNS-сервери для Вашого доменного імені:

DNS
ns1. master.hostsila.com
ns2. slave.hostsila.net

Зазвичай у Вас є можливість самостійно вказати необхідні записи про DNS-серверах для доменного імені, використовуючи панель управління, яку надав Вам реєстратор.
Будь ласка, повідомте нам відразу після вказівки наших DNS-серверів для Вашого доменного імені, щоб ми могли оперативно виконати технічні дії, необхідні для делегування вашого домену.
Важливо: після внесення змін до опису DNS-серверів вашого доменного імені Веб-студія "Олена" буде нести відповідальність тільки за підтримку DNS-серверів. Оплата вартості продовження доменого імені залишається у Вашій компетенції.

  1. Незалежно від того, де зареєстровано Ваше доменне ім'я, Ви можете побажати самостійно підтримувати DNS-сервери для нього. В цьому випадку Вам достатньо дізнатися у фахівців нашої служби техпідтримки IP-адресу Вашого сайту і вказати його в соответствющая хостах ваших DNS-серверів. Важливо: в цьому випадку і відповідальність за підтримку DNS-серверів, і оплата вартості продовження доменого імені знаходиться у Вашій компетенції.
  • Висновок доменного імені з під управління Веб-студії «Олена»

Якщо Ви, по кокой якої причини, вирішили перейти до іншого хостинг-провайдеру, Вам необхідно звернутися до нас з письмовою заявою.

У заяві Ви повинні вказати адреси DNS-серверів хостинг-провайдера, до якого Ви хочете перевести своє доменне ім'я.

Важливо: Веб-студія «Олена» не обслуговує сайти клієнтів, які розміщені на хостингах сторонніх хостинг-провайдерів.

Туристичні квести

Авторизація