Веб програмування

Веб-програмування - розділ програмування, орієнтований на розробку веб-додатків (програм, які забезпечують роботу Ваших сайтів у мережі всесвітнього павутиння

Не завжди можна знайти готове рішення для розробки того чи іншого проекту. Не дивлячись на безліч CMS і розширень до них, бувають випадки, коли для розробки проекту потрібен індивідуальний підхід, а універсальні методи без сильні. Так, наприклад, при розробці сайту кредитної спілки знадобився калькулятор помісячних виплат з погашення кредиту з параметрами і конфігурацією, наданими замовником сайту. Ясна річ, що під такі вимоги готових рішень немає. Або, ось ще один приклад:

Створення порталу з надання адміністративних послуг з обов'язковим зберіганням конфіденційної інформації.

У цьому випадку нам знадобляться особливі заходи захисту цих даних. У таких випадках користуватися вже готовими, нехай навіть платними системами, не рекомендується по ряду причин:

По-перше, якщо Ваша система знаходиться в загальному доступі і має відкриттів вихідний код, то Ви не зможете, належним чином захистити свій портал від зазіхань з поза.

По-друге, якщо Ваша система все ж має закритий код, але при цьому її можна вільно купити. Значить Вам потрібно думати про те, що якщо Ви купили, то і хакер теж зможе її купити і декодувати.

По-третє , всі стандартні рішення мають стандартний доступ до особистих даних користувача через клієнтську частину, а також стандартний спосіб входу в адміністративну частину і з'єднання з базами даних. Тому, будь-якого поважає себе хакери не доставити особливих зусиль отримати доступ до особистих даних Ваших користувачів.

По-четверте , розробник стандартної системи, як правило, не несе ніякої юридичної відповідальності за працездатність свого продукту, тим більше якщо цей продукт поставляється за ліцензією типу GNU - тобто безкоштовно.

По-п'яте , будь-які зміни і доопрацювання стандартної системи обійдуться Вам рівно стільки, скільки коштує написання індивідуальної системи, а в разі якщо вихідний код Вашої системи зашифрований , то внести будь-які зміни взагалі неможливо.

У результаті, використовуючи стандартні системи Ви не будіть на сто відсотків упевнені в їх захищеності. Для подібних цілей потрібні індивідуальні CMS у яких ключем до ісходникам володіє тільки розробник і тільки він несе перед Вами всю відповідальність. Тільки в цьому випадку Ви можете бути впевнені, що ваш сайт в цілковитій безпеці, а дані Ваших клієнтів або користувачів не потраплять в руки зловмисникам.

Наша команда прагнути будь-якими шляхами виконувати вимоги наших клієнтів якщо навіть ми не знаходимо для цього готових рішень, наші майстри самі створюють необхідні розширення.

Ви так само можете замовити у нас розробку індивідуальної CMS або будь-яке розширення і шаблон - тему для однієї з десяти найпопулярніших CMS.

Туристичні квести

Авторизація