Відгук Стосовно послуг що надаються Кредитній спілці "Наші люди" колективом веб студії "Олена"

Кредитна спілка "Наші люди" є финансовою установою, що здійснює діялбність в сфері фінансових послуг мешканцям Чернівецької області з 2001 року.

В процесі работи в Спілки виникла наобхідність у власному веб-сайті в мережі інтернет, внаслідок чого Спілка в жовтні 2014 році звернулася до веб студии "Олена".

В ході нашої співпраці з веб студіей "Олена" було розроблено веб-сторінку Кредитної спілки "Наші люди", яка на данний момент знаходиться за адресою http://nashi-ludy.cv.ua/.

Дана веб-сторінка відповідає всім поставленим Спілкою вимогам стосовно дизайну, сруктурі та контенту.

Веб студія "Олена" в ході поточного обслуговування веб-сторінки своєчасно вносить всі необхідні зміни та коригування, що пропонуються Спілкою.

В цілому Спілка задоволена рівнем послуг, що надаються веб студією "Олена", в тому числі в контексті співідношення показників "ціна-якість".

Відгук про співробіництво між Департамента соціального захисту населення Чернівецької ОДА та веб студії "Олена"

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА висловлює подяку Вам та команді ваших однодумців за професійно створений сайт.

Хочемо сказати, шо з таким колективом приємно співпрацювати. Усі роботи проводяться в строк та в повному обсязі з урахуванням усіх наших побажань. Пропозиції нових ідей, щодо вдосконавлення сайту ми разом обговорюємо та знаходимо найкращі відповіді на виикаючі питання.

Ми задоволені роботою та швидкою реакціею на наші потреби що дозволяє відвідувачам нашого сайту отримувати якісний контент. Ми сподіваємось на подальше розуміння та плідню співпрацю.

І, на закінчення, хочеться побажати Вам і команді розробників залишатися такому ж високому професійному рівні! Нових перемог Вам!

Відгук про співробіництво між ТОВ "Універсам" та веб студії "Олена"

ТОВ "Універсам" є локальною мережею магазинів самообслуговування, що здійснює торгову діяльність у місті Чернівці та Чернівецький області під брендом "Колос - Чернівецькі ковбаси". Реалізация корпоративної стратегії маркетингових комунікацій перебачає вокористання сучасних каналів розповсюдження інформаціїї про діяльність фірми, в тому числі через інтернет-мережу. З Ццією метою було заплановано та за допомогою веб студії "Олена" здійснено розробку фімового веб сайту за ел. адресою http://kolos.co.ua.

В процесі розробки концепції та дизайну інформаційного сайту торгової мережі, виконавець системно та послідовно втілював проектні вимоги та створив якісний інформаційно-рекламний продукт, що відпоідає корпоротивним вимогам.

Розроблений веб студієй "Олена" сайт має визначений замовлення функціонал (основні розділи-закладки з інфомацією контактного та рекламног характеру (локалізація магазинів, акційний товар тощо)).

Розробник на належному рівні здійснює поточне сервісне обслуговування сайту (вчасно оновлює інформацію, вдосконавлює сайт).

Слід відмітети відповідальність, послідовність  та творчість колективу веб студії при вирішення проектних завдань та бажання розробити якісний інформаційний продукт, що відповідає вимогам замовника. Розроблений інформаційно-рекламний сайт торгової мережі "Колос" є якісним продуктом, що відповідає його вартісним характеристикам.

Туристичні квести

Авторизація